facebook instagram youtube

Konkurs fotograficzny Tatrzańska Jesień 2017

Konkurs Fotograficzny „Tatrzańska Jesień”  to cykliczne wydarzenie, którego celem jest podzielenie się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w obiektywie – odkryjmy w sobie talent, patrzmy wrażliwym okiem na barwy tatrzańskiej jesieni, weźmy udział w konkursie. 


Zadaniem uczestników konkursu jest zauważenie piękna i majestatu przyrody tatrzańskiej, bogactwa jej form i zjawisk urozmaiconym jesiennym  światłem. W kadrze można bowiem zatrzymać ulotne chwile szczęścia, warte zapamiętania momenty, magię uczuć….. Wszystko to  zaczarowane w artystycznym bezruchu jest na fotografii  niepowtarzalne i ponadczasowe.

Nadesłane prace, obok których nie można przejść obojętnie, skłaniają do refleksji oceniające jury, składające się z wybitnych fotografików oraz osób nie związanych profesjonalnie z tą dziedziną, ale patrzących na otaczający nas świat poprzez pryzmat swojej wrażliwości.

Jak co roku fundatorem  specjalnej nagrody za zdjęcie  podkreślające jego literacką formę jest Bożena Gąsienica, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem. Ponadto, po każdej edycji konkursu organizowana jest wystawa.

Każdy, kto chce podzielić się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w obiektywie aparatu i zarazić górską pasją innych, ma teraz ku temu okazję!

W Konkursie mogą wziąć udział prace autorów profesjonalnych i amatorów z kraju i za granicy.Prace należy przesyłać na adres:

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24
34 – 500 ZakopaneWięcej informacji znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu.
PRACE MOŻNA NADSYŁAĆ W TERMINIE  od  21 WRZEŚNIA 2017 do  30 PAŹDZIERNIKA  2017.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na naszej stronie www.tatry.pl 


Spotkajmy się na XIX Edycji Konkursu Fotograficznego "Tatrzańska Jesień 2017".


Tekst: Organizatorzy
NAGRODY
REKLAMA